Neler yeni

Bakan Koca’dan Adana, Mersin, Hatay ve Samsun için uyarı (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki Konular & Haberler kategorisinde Haber365 tarafından oluşturulan Bakan Koca’dan Adana, Mersin, Hatay ve Samsun için uyarı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 220 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki Konular & Haberler
Konu Başlığı Bakan Koca’dan Adana, Mersin, Hatay ve Samsun için uyarı
Konuyu başlatan Haber365
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan brokerbey

Haber365

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 Kas 2020
Mesajlar
28
Tepkime puanı
18

Sağlık Bakan Koca, koronavirüs salgının güncel seyrine ilişkin yaptığı paylaşımda, “Adana, Hatay, Mersin ve Samsun yüksek risk altında” dedi.​

Bakan Koca’dan Adana, Mersin, Hatay ve Samsun için uyarı


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından koronavirüs salgınında şehirlerin durumuyla ilgili bir paylaşımda daha bulundu.

Koca, Adana, Hatay, Mersin, Samsun, Kastamonu Valileri, İl Sağlık Müdürleri ve Halk Sağlığı Başkanları ile toplantı yaptıklarını belirterek, "Sırasıyla Adana, Hatay, Mersin ve Samsun yüksek risk altında" dedi.


Koca, yaptığı açıklamada, "Adana, Hatay, Mersin, Samsun ve Kastamonu Valilerimiz, il Sağlık Müdürlerimiz ve Halk Sağlığı Başkanlarımızla il toplantılarımızı tekrarladık. Sırasıyla Adana, Hatay, Mersin ve Samsun yüksek risk altında" ifadelerini kullandı.

Kaynak: birgun.net / haber365
 

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
Katılım
26 Eki 2020
Mesajlar
386
Tepkime puanı
138
Allah yardımcımız olsun. Meğer ne kadar özgürmüşüz ...