Neler yeni

instagram konuşmalarımı birisi okuyor veya görüyor mu? (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ticari Olmayan Konular kategorisinde brokerbey tarafından oluşturulan instagram konuşmalarımı birisi okuyor veya görüyor mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 344 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ticari Olmayan Konular
Konu Başlığı instagram konuşmalarımı birisi okuyor veya görüyor mu?
Konuyu başlatan brokerbey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan brokerbey

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
Katılım
26 Eki 2020
Mesajlar
386
Tepkime puanı
138
Merhaba arkadaslar;

Bu yazımda sizlere sosyal medya hesaplarımıza başka biri giriş yapmış mı? bu sosyal ağlardaki olan konuşma ve sohbetlerimizi başka biri görüyor mu? okuyor mu? bundan bahsedeceğiz.

Tüm sosyal ağlarda bu işin mantığı aynıdır. siz sosyal medya hesabınıza cep telefonundan, tabletinizden, ofislerdeki yada evdeki bilgisayarınızdan yada v.b her hangi bir cihazdan giriş yaptığınız taktirde o cihazda sosyal ağınızda oturum açmış olursunuz. şifremi kaydet, beni hatırla, bu cihazı hatırla ve buna benzer seçeneklere farkında olmadan evet deyip onay vermiş olabilirsiniz. hatta bazı yazılım ve cihazlarda size sormadan otomattık kayıt edebilir bu giriş bilgilerinizi.

Pekı ne yapmam gerek?

  • Arkadaşlar tüm sosyal ağlarda acık ve aktif olan oturumlarınızı görebileceğiniz bir ekran ve sayfa mutlaka vardır, ayarlar ve güvenlik ayarlarından resimde de belirtildiği gibi bu ilgili sayfaya gelebilir ve etkin olan tüm oturumlarınızdan çıkış yapabilirsiniz.
1604262097026.png