Neler yeni

Kodlama Bilmeden Mobil Uygulama Yap (Sadece Android) (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Android kategorisinde Berat Can tarafından oluşturulan Kodlama Bilmeden Mobil Uygulama Yap (Sadece Android) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 325 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Android
Konu Başlığı Kodlama Bilmeden Mobil Uygulama Yap (Sadece Android)
Konuyu başlatan Berat Can
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Berat Can

Berat Can

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Eki 2020
Mesajlar
94
Tepkime puanı
10
Web sitesi
atalamedya.com
Kodlama Bilmeden Uygulama Yap


Daha Fazlası İçin :

Teknolojinin gelişimiyle birlikte internet kullanımında mobilin payı her geçen gün artıyor. Şirketlerin, e-ticaret sitelerinin, hizmet sağlayıcılarının hatta blog sahiplerinin mobilde ulaşılabilir olması, bir uygulamaya sahip olmaları kendileri açısından fark yaratan bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Tabii bir uygulama yapabilmek öyle çok kolay bir şey değil. Bunun için ya programlama bilmeniz gerekiyor ya da maddi olarak bu güce sahip olup başkalarına yazdırabiliyor olmanız gerekiyor. Fakat kullanıcıların büyük çoğunluğu hem programlama bilmiyor hemde maddi olarak bu güce sahip değiller. Bu yazıda Mobil Uygulama Nasıl Yapılır, Mobil Uygulama Nasıl Geliştirilir gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

Mobil Uygulamanızı Kendiniz Yapın​

Neyse ki artık Mobil Uygulama yapabilmek için ne programlama bilmenize gerek var ne de binlerce lira para ödeyerek bütçenizi sarsmaya. Uygun bir bütçeyle, programlama bilmeden, hızlı bir şekilde kendi mobil uygulamanızı geliştirmenize yardımcı olacak internet üzerinde bir çok platform bulabilirsiniz.
Bu platformlar sayesinde “Yazılım bilmeden mobil uygulama yapabilir miyim?“, “Kendi mobil uygulamamı nasıl geliştirebilirim?“, “Mobil uygulama yapabilmek için büyük paralar harcamalı mıyım?” şeklinde sorular tarih oluyor.
Aşağıda yer alan bu platformlardan birini kullanarak ücretsiz olarak ya da küçük bir yatırım ile kendi mobil uygulamanızı oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Bu şekilde ziyaretçilerinize farklı bir deneyim sunabilir, rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Kodular Kodlama Bilmeden Sürükle Bırak Yöntemiyle Çalışan Bir Sitedir İstediğiniz Türde Uygulama Üretebilir Sorunsuz Yayınlabilirsin. Admob vb. Reklamlar Sıkıntız Çalışmaka Sitede 1M+ Kullanıcı Kullanmakta Aşağıda Bazı Uygulama Örnekleri Vardır

Örnekler

 
Son düzenleme: