Neler yeni

PDF Backlink Nedir? Nasıl Alınır? PDF Backlink Alabileceğiniz Siteler (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nedir kategorisinde brokerbey tarafından oluşturulan PDF Backlink Nedir? Nasıl Alınır? PDF Backlink Alabileceğiniz Siteler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 185 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nedir
Konu Başlığı PDF Backlink Nedir? Nasıl Alınır? PDF Backlink Alabileceğiniz Siteler
Konuyu başlatan brokerbey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan brokerbey

brokerbey

Girişimci (Startup)
Founder
markayoneticisi
Katılım
26 Eki 2020
Mesajlar
386
Tepkime puanı
138
PDF Backlink çok basit yöntemler ile link çıkışı yapmanıza olanak sağlayacak bir yöntemdir. Hali hazırda zaten bir çok seo paketinin içinde bizlere sunulduğunu biliyoruz. Peki pdf backlink nereden ve nasıl alınır konusuna biraz açıklık getirelim.

PDF Backlink Nasıl Oluşturulur?

Evvela özgün bir makaleye ihtiyacınız olacak. Bu makalenin uzunluğu tamamen size bağlı olmak ile birlikte 150 kelimeyi geçkin olması yeterli olacaktır. Normal tanıtım yazısı yazar gibi word dosyası üzerinden makalemizi hazırladıktan sonra linklemelerini yine word üzerinden bağlantı sekmesi ile köprülüyoruz. Daha sonra farklı kaydet menüsü üzerinden PDF seçeneğini seçip kayıt ediyoruz. Kayıt ettikten sonra elimizde aşağıda paylaşacağım sitelere yükleyebileceğimiz türde hazır bir dosya bulunuyor olacaktır.

1608033556262.png

PDF Backlink Alınabilecek Siteler Listesi

Pek çok site üzerinden pdf backlink sağlayabiliriz. Fakat ben sizler ile sadece kalitesi da/pa değerleri yüksek siteleri listelemeye çalışacağım. Öncelikle bilmeniz gerekiyorki hemen hemen hepsinde üyelik almanız gerekecektir. Fakat üyelikler konusunda hepsinde gmail kayıt imkanı olduğu için direkt olan giriş yaptığınız gmail hesabını bağlayarak kolay bir şekilde üyelik alabilirsiniz. Daha sonra her birisi için "upload", "create project" ifadelerinden ilerleyerek hem etiketlerinizi girebilir, hem açıklamalarınızı girebilir hem de başlıkları ekleyebilir ardından dosyanızı da yükleyebilirsiniz. Bazıları için "cover" yani kapak fotoğrafı da istendiği için elinizin alltında logo benzeri bir görsel bulundurmakta faydanıza olacaktır. Peki bu siteler hangileridir?


Not:Hepsinde yayınlarken görünme ayarını "public" yani herkese açık bir hale getirdiğinizden emin olun. Aksi takdirde index almayacaktır.