Neler yeni

Savefrom ile dilediğiniz videoyu kolayca bilgisayarınıza veya istediğiniz cihaza indirin. (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni web siteleri - Yeni sitelerden haberler kategorisinde toptanci tarafından oluşturulan Savefrom ile dilediğiniz videoyu kolayca bilgisayarınıza veya istediğiniz cihaza indirin. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 190 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni web siteleri - Yeni sitelerden haberler
Konu Başlığı Savefrom ile dilediğiniz videoyu kolayca bilgisayarınıza veya istediğiniz cihaza indirin.
Konuyu başlatan toptanci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mute8100

toptanci

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
18 Ara 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Günümüz artık teknoloji çağı. Elimizdeki telefonlardan tutun, son dönemin getirdiği teknolojik cihazların tamamını kullanarak çok farklı ve başarılı şeyler yapmak mümkün olmaktadır. Bizim bahsedeceğimiz bu şeylerden biri de internette karşınıza çıkan bir videoyu indirmek olacak.

Eskiden internette gördüğünüz videoları indirmek için video indirme programları kullanılırdı. Bu programlar üzerinden videoyu indirmek için de elbette bu programların cihazınızda kurulu olması gerekiyordu.

Ancak şimdi gelişen teknoloji ile dilediğiniz videoyu indirmek için asla böyle bir şeye gereksinim duymayacaksınız. Artık istediğiniz sitedeki istediğiniz videoyu indirmek için tek yapmanız gereken internet sitesi kullanmak.

adresi üzerinden Savefrom video indirme sitesini kullanarak dilediğiniz tüm sitelerde yer alan videoları tek tıkla indirebilirsiniz. Bu isterseniz bir film videosu olsun isterseniz de bir Youtube videosu.

Savefrom ile video indirmek için yapmanız gereken tek şey, indirmek istediğiniz videonun linkine erişim sağlamak. İndirmek istediğiniz videounun linkine ulaştıktan sonra bu linki Savefrom'un video indirme alanına yapıştırın ve ardından indir butonuna basın. İşte yapmanız gereken tek şey bu.

Savefrom ile kolayca, tek tıkla video indirin.