Neler yeni

Socialhunters: En İyi Takipçi Analiz Uygulaması (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnstagram kategorisinde Rio tarafından oluşturulan Socialhunters: En İyi Takipçi Analiz Uygulaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 180 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnstagram
Konu Başlığı Socialhunters: En İyi Takipçi Analiz Uygulaması
Konuyu başlatan Rio
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rio

Rio

Kayıtlı Kullanıcı
smmhizmetleri
Katılım
27 Eki 2020
Mesajlar
316
Tepkime puanı
104
Socialhunters’ın Özellikleri

1. Sizi Hikayelerinden Gizleyenleri Öğrenin

Socialhunters uygulaması ile sizi hikayelerinden gizleyen kişileri görüntüleyebilir ve olan engeli kaldırması durumunda ne zaman kaldırdığını görebilirsiniz.

2. Sizi Takip Etmeden Hikayelerinize Bakanları Görün
Socialhunters sizi takip etmeden hikayelerinize bakanları hızlı bir şekilde görmenizi sağlar bu sayede sizi takip eden Stalkerları avlayabilirsiniz.

3. İstediğiniz Kişinin Hikayesini Arşivleyin
Özellikle kurumsal iş hayatında rakiplerin neler yaptığını görmek isteyen firmalar için ‘biçilmiş kaftan’ olan hikaye arşivleme özelliği sayesinde istediğiniz kişinin/firmanın kullanıcı adını yazarak hikaye paylaştığında otomatik arşivlenmesini sağlayabilirsiniz. Hikayeler 1 gün sonra silindiğinde bile sizde kalır.

4. Hikayemi Gördü Mü?
Kurumsal ve Bireysel Instagram kullanıcıları için olan bu özellik ile yüksek takipçili hesaplarınızda hikayenize bakıp bakmadığını merak ettiğiniz bir kullanıcı adını uygulama veya web sitesi üzerinde yazarak kontrol edebilirsiniz.

5. Instagram’da Anonim Olun
Kurumsal veya Bireysel hesapların temel sorunlarından birisi bazen karşı tarafın hikayelerimi görüntüleyenler ekranında çıkmamak fakat paylaştığı içeriği görmek istiyoruz bunu sorunun çözümünü de sahte hesaplar açarak görüntülemekte buluyoruz. Socialhunters ile ana hesabınızda anonim olabilirsiniz. Socialhunters uygulaması veya web sitesi üzerinden görüntülediğiniz hikayelerde karşı tarafa bildirim gitmez.

Socialhunters ile hikayelerinizi en çok izleyen takipçilerinizi öğrenin. Sizi takip etmeden hikayelerinizi izleyenleri görün. Sizi takip edip hiçbir hikayenizi izlemeyen kullanıcıları görün.
Socialhunters’ı Google Play’de İndirmek için .

Socialhunters’ın Web Sitesi’ne gitmek için .