Neler yeni

Ücretsiz Blogger Temaları (2020) (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Wordpress & Blogger Temaları kategorisinde Rio tarafından oluşturulan Ücretsiz Blogger Temaları (2020) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 291 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Wordpress & Blogger Temaları
Konu Başlığı Ücretsiz Blogger Temaları (2020)
Konuyu başlatan Rio
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rio

Rio

Kayıtlı Kullanıcı
smmhizmetleri
Katılım
27 Eki 2020
Mesajlar
316
Tepkime puanı
104
Merhaba arkadaşlar bu yazımızda 2020 yılının en yeni blogger temalarını sizlerle paylaşacağız. 2020 yılının en yeni temalarını içeren bu makalemizde yer alan temalar genel itibariyle blog, magazin, haber, seyahat vb. alanlarda başta kullanılmak üzere birçok farklı projenizde kullanabileceğiniz temalardan oluşmaktadır.

Temaların özelliklerine bakacak olursak; birinci sırada sayabileceğimiz özellikler arasında seo uyumlu olmaları, tüm cihazlarda sorunsuz çalışmaları ( responsive özelliği ) en dikkat çekici özellikleri arasında sayılabilir. Diğer özelliklerine baktığımızda ise kullanıcı dostu reklam yerleşimleri, renk uyumları, sosyal widgetleri, kusursuz yerleşim alanlarını sayabiliriz.

Blogger Yemek Teması – Beautiful PlateBeautiful Plate teması özellikle yemek blogu olan kullanıcılar için tavsiye edebileceğimiz hoş temalardan biridir. Ayrıca kişisel bloglarınız, moda veya bakım ve güzellik adına açılmış sitelerinizde de kullanabilirsiniz. Temanın diğer özelliklerine gelirsek seo uyumlu olması, reklam alanlarının mevcut olması ve mobil uyumlu olması tercih etmenizi kılacak özellikler arasında yer alır.Blogger Magazin Teması – Soraviral


blogger-soraviral-temasi


Özellikle haber, magazin, dergi, sosyal içerik platformu, video siteleri gibi sayfalar için tavsiye edebileceğimiz Soraviral blogger teması son derece şık ve kullanıcı dostu bir temadır. Tema seo uyumlu yapısı, hızlı yüklenebilir özelliği, mobil uyumlu olması, reklam alanlarının yerleşimi, karanlık mod gibi özellikleri sebebiyle tercih edilebilir temalar arasında yer alır.

Blogger Seyahat Teması – Alva
alva-blogger-temasi


Özellikle seyahat ve iş konuları üzerine yazan kullanıcılar için tavsiye edebileceğimiz Alva blogger teması şık görünümü, muhteşem tasarımı ile dikkat çeken blogger temalarından biridir. Birden fazla widget alanı, responsive özelliği ve seo uyumlu yapısı temanın diğer özellikleri arasında yer alır.

Blogger Blog Teması – Celfie
celfie-blogger-blog-temasiCelfie blogger teması: kişisel bloglarınız olmak üzere seyahat, moda, makyaj, yemek blogları için kullanılabilecek temalardan biridir. Temanın diğer özellikleri arasında muhteşem tasarımı ve renk uyumu, seo altyapısına uygun dizayn edilmesi, tüm cihazlarla uyumlu çalışması gösterilebilir.Blogger Blog Teması – Superfastsuperfast-blogger-temasiÖzellikle sade ve son derece hızlı tema arayanlar için Blogger Superfast teması önerebileceğimiz temalar arasında yer alır. Şık tasarımı, renk uyumu ve sadeliği ile Superfast temasını kişisel bloglarınıza hızlı bir şekilde entegre edebilirsiniz. Temanın diğer özellikleri arasında seo uyumlu olması, hızlı yüklenebilir olması ve tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışması gösterilebilir.Blogger Magazin Teması – Aeonblogger-aeon-temasiBlogger Aeon Teması özellikle magazin, portal, haber vb. içeriklere sahip siteler için kullanılabilir temalardan biridir. Bunun yanında birden fazla widget alanı, kullanıcı dostu reklam yerleşim alanları , seo uyumlu altyapısı, tüm cihazlarda sorunsuz çalışma özelliği temanın tercih edilmesini cazip kılıyor.Blogger Haber Teması – Sora Timesblogger-sora-times-temasiÖzellikle haber, dergi, gazete sayfaları için tavsiye edebileceğimiz Blogger Sora Times teması sadeliği, renk uyumu, hızlı yüklenebilir özelliği, seo altyapısıyla güçlendirilmiş yapısı ve tüm cihazlarda sorunsuz çalışma özelliği ile blogger kullanıcılarının mutlaka kullanması gereken temalar arasında yer alır.Blogger E-Ticaret Teması – Books Cartbookscart-blogger-temasiBlogger Books Cart teması özellikle kitap satışı, kitap incelemesi, film siteleri ve online alışveriş siteleri için önerilebilecek temalar arasında yer alır. Tema son derece kullanışlı temalar arasında yer alır. Renk uyumu, birden farklı widget yapısı, seo uyumlu altyapısı, hızlı yüklenebilir özelliği, tüm cihazlarda sorunsuz çalışması temayı seçilebilir kılmaktadır.