Neler yeni

Youtube abone sayısı nasıl arttırılır? (1 Kişi)

[WebAbisi] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Youtube kategorisinde Rio tarafından oluşturulan Youtube abone sayısı nasıl arttırılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 408 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Youtube
Konu Başlığı Youtube abone sayısı nasıl arttırılır?
Konuyu başlatan Rio
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rio

Rio

Kayıtlı Kullanıcı
smmhizmetleri
Katılım
27 Eki 2020
Mesajlar
316
Tepkime puanı
104

Son yılların en çok kullanılan sosyal medya aracı olan Youtube büyüme ve gelişimini hızlı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Günümüzde bir çok kişi tarafından her gün ziyaret edilen Youtube mecrası hızla ülkemizde de büyümektedir.

Spor kulüplerinin Youtube ile ilgili çalışmalarını arttırması, bir çok ünlünün kendi kanallarını açarak içerikler üretmesi ile artık herkesin var olduğu Youtube mecrasında abone sayısı arttırmak için bir çok kişi internet üzerinden sorgular yapmakta ve alacakları doğru bilgiler ile birlikte kanallarını ileriye taşımak için ellerinden geleni yapmaya çalışmaktadırlar. Peki bu noktada Youtube abone sayısını arttırmak için en önemli mihenk taşları nelerdir? Youtube abone sayısı nasıl arttırılır?

Youtube abone sayınızı arttırmak için ilk en önemli kural: Kanal kategorisi

İnsanlar sürekli olarak bir çok sosyal medya ünlüsüne özenerek onların izlerinden gitmek istemektedirler. Bu noktada herkes örnek aldığı kişi ile ilgili videolar çekerek fark edilmeye çalışmak istemektedirler. Fakat benzer içerik üreticilerinin çok ama çok fazla olması Youtube platformuna ilk kez giren kişiler için hüsran olmaktadır. Bu doğrultuda Youtube da yükselmek için en önemli kurallardan bir tanesi doğru kategori seçimidir. Hangi dalda video üretmek istediğinizi belirlemeniz ile birlikte yükselmeniz çok daha hızlı olacaktır. Doğru kanal kategori seçimi kanalınızın geleceğini belirleyen etkendir.

Asla vazgeçmemek: İstikrarlı video yüklemek

Ülkemizde genel sorunlardan bir tanesi sanırım çok sabırsız olduğumuz gerçeği. Bir çok noktada çok sabırsız olabiliyoruz. Youtube platformunda ise sabırsız olmak her zaman sizi geriye itecektir. Sürekli olarak istikrarı sağlayarak video eklemeniz kısa süre içerisinde algoritmanın artık sizi yukarıya çekmesini sağlayacaktır. Sürekli olarak emek veren ve istikrarlı bir şekilde bir çok video yükleyen Youtube kanal sahiplerinin uzun vadede ki gelişimlerini bir çok kişi izlemektedir.

Bu doğrultuda Youtube abone sayısı arttırmak istiyorsanız doğru bir kategori seçimi ve sonrasında gerçekleştireceğiniz sürekli olarak video yüklemeniz sizlerin uzun vadede yüksek abonelere ulaşmanızı sağlayacaktır. Asla vazgeçmeden istikrarlı bir şekilde yolunu çizen bir çok Youtuber istedikleri başarıyı kazanacaktır.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizde backlink hakkında, backlink nasıl yapılır ve backlink nedir hakkında bilgiler verilmektedir.​